政治家和选举,投票自由和积极参与民主,为改变而投票全民投票在线
Namık Kemal Zeybek

Zeybek: Fransa'nın yaptığı yanına kalmamalı

Namık Kemal Zeybek 39%

button ElectionsMeter.com

 

DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, Fransa'nın Ermeni iddialarına kabul etmesine ilişkin, ''Oturmuş karar veriyor. Cehennemin dibine kadar versinler. Ne olacak yani." dedi ve ekledi:

 

Zeybek, Türkiye'de yaşanan olayları değerlendirmek amacıyla partisinin il başkanlığında düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, bu günkü iktidarın kendisine ait bir politikası olmadığını söyledi.

Türkiye'nin 300 milyar doları aşan dış borcu bulunduğunu, siyasi yapısının da müflis durumda olduğunu kaydeden Zeybek, ülkenin adı konulmamış bir iflas yaşadığını ileri sürdü.

Zeybek, bütün bunların sonucu olarak da dış siyasette tam anlamıyla bir iflas yaşandığını belirterek, ''Kendisine yazdığı kitaplardan dolayı saygı duyduğumuz, kitaplarını da beğenerek okuduğumuz bilim adamı olarak da başarılı bulduğumuz Profesör Davutoğlu ne yazık ki, dış siyasette tam anlamıyla bir beceriksizlik örneği vermiş durumdadır. Sayın Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığını beceremiyorsun. Kitap yazmakla bu iş olmuyor. Diplomasi dilini ve dünyada olup bitenlerin gerçek anlamını bilmen gerekir'' dedi.

...

 

 

28 Aralık 2011

Tüm makaleyi okuyun: www.telgrafturk.com

2011-12-29


amalia -
标示no spam

ElectionsMeter 不对评论的内容负责。请您参考发表该评论的用户和作者。任何在ElectionsMeter 发布的评论都有包含原始的作者名字。用户必须遵守关于著作权限的相关规定。请您参阅我们网站上公布的相关政策。

 
load menu